Ezt a pozíciót betöltötték

TERMELTETÉSI MUNKATÁRS

Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti hazánkban.
Vállalatunk a Karcagon felépítendő új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indítja el 2022-es gyártási szezonját.

Szívesen részt vennél vállalatcsoportunk növekvő alapanyag előállításának, beszerzésének koordinálásában? Szeretsz utazni és kapcsolatokat építeni?
Akkor jelentkezz hozzánk, alapanyag termelés területére
kollégánknak!

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

  • Felvásárolt alapanyag termeltetésének, betakarításának, beszállításának lebonyolítása
  • Gyártási tervekhez rendelt termeltetési tervek megalkotása
  • Új termelők felkutatása, szerződéskötés, tanácsadás, tárgyalások lebonyolítása
  • Alapanyag termelés folyamatának figyelemmel kísérése, termelőkkel kapcsolattartás

MEG VAN BENNED MINDEN, HOGY AZ ÚJ TERMELTETÉSI KOLLÉGÁNK LEGYÉL?

  • Felsőfokú agrármérnök/kertészmérnök/mezőgazdasági mérnök végzettség
  • Min. 2 év szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos IT felhasználói ismeret
  • Jó kommunikációs és tárgyalókészség
  • Nagyfokú mobilitás, önállóság

Miért érdemes csatlakoznod hozzánk?

  • Fejlődési lehetőség, szakmai kihívások, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem – prémium kifizetés (egy évben több alkalommal)
  • Vállalati személygépjárművet és munkaeszközöket biztosítjuk
  • Szakmai karrier fejlődési lehetőségek (tréningek, konferenciák)
  • Vállalati üdülési lehetőség (egy évben több alkalommal)
  • Kiváló, összeszokott és összetartó csapat tagja lehetsz, rendszeresen szervezünk csapatépítőket (egy évben több alkalommal), és családi napot is
  • 2018, 2019, 2020 minősítetten családbarát vállalat címet nyert cégünk, számunkra fontos, hogy a támogató szemléletet képviseljük munkatársaink felé

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Tagged as: felsőfokú végzettség, IT felhasználói ismeretek, szakmai tapasztalat, vezetői engedély (B)

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó