Ezt a pozíciót betöltötték

Műszakvezető

Az Agrosprint Zrt. a magyar hűtőipar vezető vállalataként kiemelkedő gyártási technológiájával mára Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukoricát gyártó üzemét működteti hazánkban.

Vállalatunk a Karcagon felépülő új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indítja el 2022-es gyártási szezonját.

Csapatbővítésünk kapcsán keressük új műszakvezető  kollégánkat!

Mik lesznek a feladataid?

  • A műszak gyártási folyamatainak koordinálása, a termelés zavartalan működésének biztosítása
  • Termelési tervek és technológiai-, higiéniai utasítások szerinti munkavégzés, azok betartatása a dolgozókkal
  • Termelési mutatók nyomon követése
  • Műszakban dolgozó munkatársak koordinálása, betanítása, teljesítményük figyelemmel kísérése, oktatása
  • A munkaterületen jelentkező eseti problémák hatékony kezelése
  • Együttműködés más területekkel, társosztályokkal
  • Termelési terület rendezettségének és tisztaságának folyamatos biztosítása
  • Gyártáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentációk vezetése

Mit várunk el Tőled?

  • Középfokú végzettséget
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 év tapasztalatot
  • 3 műszakos munkarend vállalását
  • felhasználói szintű számítógép és MS Office ismeretet
  • precizitást, megbízhatóságot, rugalmasságot
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • nyitottságot a folyamatos fejlődésre

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben, élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit MI adunk Neked:

  • Versenyképes bérezést és hozzá prémium kifizetést nyújtunk egy évben több alkalommal
  • Nálunk csak 8 órás egy műszak- beosztásod kiszámítható, így előre tudsz tervezni
  • Betanulásod és munkába járásod támogatjuk
  • Vállalati üdülési lehetőséget kínálunk
  • Karrierfejlesztést biztosítunk (szakmai képzések, tréningek)
  • Számos céges rendezvényt szervezünk, mert velünk nem csak dolgozni jó!
  • Családias, közvetlen munkahelyi légkörre számíthatsz,
  • Stabil hátterű, magyar tulajdonban lévő, Európában is vezető vállalatnál dolgozhatsz, kiváló minőségű termékek gyártásához járulhatsz hozzá!
  • Velünk hosszútávra tervezhetsz!

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető

Tagged as: 3 műszakos munkarend, középfokú végzettség, szakmai tapasztalat