Ezt a pozíciót betöltötték

Létesítményüzemeltetési vezető

Vállalatunk a Karcagon felépítendő új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indítja el 2022-es gyártási szezonját. Bővülésünk kapcsán keressük Létesítményüzemeltetési vezető kollégánkat!

Csatlakozzon hozzánk és legyen Ön is tagja Európa legnagyobb csemegekukorica gyártó magyar családi vállalatának, amely a szakágban és régióban egyedülálló és kiemelkedő gyártástechnológiával rendelkezik, folyamatos technológiai és területi fejlesztések végrehajtásával!

Új létesítendő gyáregységünk VEZETŐ beosztású munkatársának

Feladata lesz:

  • Elsőrendű feladat: most induló fejlesztési projektben részprojektek irányítása
  • Kiszolgáló létesítmények, gyártástechnológiai rendszerek üzemeltetése (víz, gőz, gáz)
  • Épületszerkezeti és épületgépészeti, villamoshálózati feladatok koordinálása.
  • A beruházási projektek vezetői szintű koordinálása; hűtéstechnológiában a projekttervek kivitelezésében való részvétel, későbbiekben üzemeltetés vezetése, ill. irányítástechnikai feladatok szakmai támogatása a terveztetéstől az üzembe helyezésig

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek szakmai elvárás szerint
  • Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás,
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Vezetői attitűd és gondolkodásmód
  • Szükséges nyelvtudás: Angol középfok (B2)

Előnyt jelent:

  • Automatizált üzemeltetés területén szerzett műszaki szakértelem
  • Feldolgozóiparban szerzett szakmai tapasztalat

Amit MI nyújtunk:

  • Versenyképes bérezésen felül, teljesítmény alapú prémium kifizetést (egy évben több alkalommal), széles körű béren kívüli juttatási csomagot
  • Gyáregység székhelyén lakhatás biztosítását (vállalati ingatlanban)
  • Vállalati személygépjárművet és munkaeszközöket (mobiltelefon, laptop)
  • Vállalati üdülési lehetőséget (egy évben több alkalommal)
  • Szakmai karrier fejlődési lehetőségeket (tréningek, konferenciák)
  • Vállalati szabadidős és szakmai rendezvények (egy évben több alkalommal)
  • 2018, 2019, 2020 minősítetten családbarát vállalat címet nyert cégünk, támogató szemlélet

Tagged as: angol nyelvtudás, IT felhasználói ismeretek, szakmai tapasztalat, vezetői engedély (B)