Villanyszerelő

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat. Lendületes és derűs villanyszerelő csapatunkhoz bővítés céljából keressük munkatársunkat!

Legyél Te Európa legnagyobb gyorsfagyasztott kukoricagyártójának új VILLANYSZERELŐ munkatársa!

Ideális jelöltünk:

  • Rendelkezik szakirányú villanyszerelő végzettséggel és tapasztalattal
  • Megbízható és képes önállóan dolgozni
  • Vállalja a három műszakos munkarendet

Mit adunk neked ezért?

  • Teljesítményalapú bérezést,  többféle bónuszkereseti lehetőséget
  • Munkába járás támogatást
  • Fontosnak tartjuk az egészséget! Ezért havonta 8-10 kg fagyasztott zöldségben, gyümölcsben részesítünk
  • Nehéz helyzetekben szociális támogatást, ha szükséged van rá
  • Betanulásod teljes körű támogatását
  • Évente több céges rendezvényt és csapatépítőt, mert Velünk nem csak dolgozni jó!

Feladatok:

  • Gyártógépek műszaki üzemeltetése és hibaelhárítása
  • Létesítmény világítási és erőátviteli hálózatának karbantartása, javítása
  • Meglévő villamoshálózat és gyártósorok gépeinél adódó elektromos munkálatok kivitelezése
  • Üzemvitel zavartalanságának biztosítása

Előnyt jelent:

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

Karcag, Agrosprint hűtőüzem

Várunk műszaki csapatunkba!

Tagged as: 3 műszakos munkarend, szakmai tapasztalat

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó