Ezt a pozíciót betöltötték

VILLAMOS CSOPORTVEZETŐ HELYETTES

Az Agrosprint Zrt.  egy megbízható több, mint 30 éves múltra visszatekintő fagyasztott zöldség és gyümölcs gyártó vállalat. Munkánk minden egyes lépése során alkalmazzuk a professzionalizmus, a megbízhatóság, és a lekövethetőség értékeit.

A vállalat 2021-2023. között több mint 8 ha-os területen valósít meg egy zöldmezős beruházást a cég eddigi feldolgozóüzeme mellett, Karcagon. Az új gyáregységben az automatizált feldolgozás 9 500 m2-en működik, amihez közel 6 000 m2-en -20 °C-os mélyhűtő tárolókapacitás fog kapcsolódni.

A folyamatos kapacitásnöveléseknek köszönhetően az Agrosprint Zrt. Európa legnagyobb gyorsfagyasztott csemegekukorica feldolgozó vállalata.

Szívesen lennél egy piacvezető, stabil vállalat csapatának tagja? Magabiztos tudással rendelkezel ipari villamosság területén és szívesen részt vennél csapat koordinálásban is?

Akkor mi Téged keresünk műszaki csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

  • Villanyszerelő csapat napi feladatainak koordinálásában való aktív részvétel
  • A villamos hálózat üzemeltetésében és karbantartásában való közreműködés
  • Gyártósorok elektromos karbantartásának tervezésében és szervezésében aktív részvétel, a csoportvezető munkájának  támogatása
  • Gyártósorok elektromos felmerülő hibáinak, üzemzavarainak elhárítása a villanyszerelő csoporttal együttműködve
  • Kapcsolattartás szakszervizekkel, külső vállalkozókkal
  • Munkák elvégzéséhez szükséges alkatrészek, szerszámok beszerzésében való részvétel, ezekkel összefüggésben  nyilvántartások vezetése (készletkövetés, költségtervezés, leltározásban való részvétel stb.)
  • Beosztott munkatársak oktatásában való aktív részvétel, fejlődésük folyamatos támogatása

Álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú (villamossági) műszaki végzettség
  • Min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat ipari villanyszerelésben
  • PLC és kapcsolási rajzok ismerete
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség és csapatmunkában való együttműködés
  • Felhasználói szintű IT ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Szakágban és régióban kiemelkedő technológiával rendelkező magyar családi tulajdonban lévő vállalatnál fejlődési lehetőséget, szakmai kihívást, folyamatos technológiai és területi fejlesztéseket
  • Modern technológiai gépsorokat, modern munkakörnyezetet
  • Versenyképes bérezést
  • Teljesítmény alapú prémium kifizetést
  • Szükséges munkaeszközöket
  • Vállalati üdülést
  • Céges rendezvényeket és csapatépítő programokat

Munkavégzés helye: Karcag

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.

Tagged as: középfokú végzettség