Ezt a pozíciót betöltötték

Minőségellenőr

Te is olyan munkahelyre vágysz, ahol….

  • Nemcsak a munkáért kapott fizetésed lesz megfelelő, de az kiszámíthatóan és időben lesz mindig a számládon.
  • Évente többször lehetőséged lesz kikapcsolódásra és feltöltődésre céges üdülési lehetőségek révén.
  • Segítenek a munkába járással járó költségeid fedezésében.
  • Egy olyan közegben dolgozol, ahol a csapattagok támogatják egymást, és családias légkörben tevékenykedhetsz.
  • Ahol rendszeresen szervezünk közös programot, hogy a munkán kívül is összetartsuk és összekovácsoljuk a csapatot.

                                Ugye jól hangzik!

Ellenőrizd, hogy a következőek igazak-e rád:

  • Középfokú végzettséged van, vagy releváns tapasztalatod a szakmában.
  • Rugalmasság és hajlandóság jellemez a 3 műszakos munkarend vállalására.
  • A számítógépes ismereted, segítségével hatékonyan kezelheted az excel adatokat és a word dokumentumokat.
  • Igaz rád: precizitás, szabályok betartása és kiváló együttműködési készség, amelyek nélkülözhetetlenek a sikeres munkavégzéshez.

Tudni akarod mi lesz a feladatod és annak az eredménye?

  • Gyártott és csomagolt termékek ellenőrzése, ezzel biztosítod a minőséget és az elvárásoknak való megfelelést.
  • Minőség ellenőrzési eredmények precíz dokumentálása, hozzájárulsz a folyamatok átláthatóságához és nyomon követhetőségéhez.
  • Vállalatirányítási rendszerben adatok rögzítése, segíted ezzel a hatékony és pontos nyilvántartást.
  • Feldolgozóvonalak higiéniai ellenőrzése, biztosítod a szigorú higiéniai előírások betartását és a termék biztonságosságát.
  • IFS, HACCP (egyéb élelmiszer biztonsági rendszerek) tervekben előírt feladatok ellátása, hogy garantáljuk a magas színvonalú késztermékeket.

Szeretnél egészséges élelmiszer előállításában részese lenni a mérhető sikernek?

Küldd el nekünk az önéletrajzodat, ha úgy érzed nálunk a helyed!

Munkavégzés helye: Karcag, Püspökladányi út 82.

Tagged as: középfokú végzettség