Ezt a pozíciót betöltötték

MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ

Az 1991-ben alapított AgroSprint Zrt. mára Közép-Európa egyik vezető fagyasztott zöldség és gyümölcs gyártójává és beszállítójává vált.

Az anyavállalatunk Magyarország mezőgazdasági szívében, az Alföldön több telephellyel, közel 400 fő munkavállalói létszámmal van jelen.

Az elmúlt évek ~ 15 milliárd forintos beruházása révén felépített modern gyárunkban éves szinten megközelítőleg 30.000 tonna fagyasztott zöldséget és gyümölcsöt állítunk elő.

Kiváló minőségű fagyasztott termékeink a világ 28 országában kerülnek a családok asztalára nap, mint nap.

Építsd velünk a karriered!
Az  Agrosprint Zrt. fiatalos, vidám számviteli csapatának bővítésére keressük

Mérlegképes könyvelő

munkatársunkat.

Főbb feladataid lesznek:

·        Beérkező-, kimenő-, és pénztári számlák ellenőrzése, kontírozása, rögzítése

·        Bankok kontírozása, rögzítése és utalásra váró tételek ellenőrzése

.        Munkabér, tárgyi eszközök és egyéb vegyes feladások könyvelése

·        Főkönyvi feladások egyeztetése

·        Havi, negyedéves, éves adóbevallások (’65; ’29 ) előkészítése

·        Statisztikák, kimutatások készítése

·        Havi és éves főkönyvi zárásban való aktív részvétel

·        Egyéb könyvelési feladatok ellátása

Amennyiben az alábbi feltételeknek megfelelsz, pályázz, várunk csapatunkba:

·        Mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel

·        Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalatot szereztél

·        Naprakész számviteli-, és adótörvényi ismeretekkel rendelkezel és azokat gyakorlatban is tudod alkalmazni,

·        Megbízható, precíz és önálló vagy, de csapatban is szívesen „szakmáznál” a könyvelő kollégákkal.

Amit kínálunk Neked:

·        Korrekt bérezés, év végi jutalom

·        Stabil, hosszútávú munkalehetőség

·        Folyamatos szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések

·        Munkába járás támogatása

·        Vállalati üdülési lehetősége

·        Céges rendezvények

·        Családias, közvetlen munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

Karcag

Tagged as: középfokú végzettség, szakmai tapasztalat

A munkakör áttekintése

Bejelentkezés

Regisztráció

A regisztráció jelenleg ki van kapcsolva.

Elfelejtett jelszó