Ezt a pozíciót betöltötték

Karbantartó

Az Agrosprint Zrt. zöldség-gyümölcs gyorsfagyasztásával foglalkozó export-orientált magyar tulajdonú vállalat. Vállalatunk a Karcagon felépült új gyáregységével, termelési kapacitásának 50%-os bővítésével indította el 2022-es gyártási szezonját. Bővítésünk kapcsán leendő kollégáinkat keressük!

Csatlakozz vállalatunk műszaki csapatához és legyél TE az új Karbantartó munkatársunk!

Feladatok:

  • Tervszerű, megelőző karbantartások pontos és szabályszerű elvégzése,
  • Gyártósorok stabil műszaki üzemeltetése
  • Gyártógépekben előforduló hibák elhárítása berendezések javítása
  • Technológiai vonalak összeállítása a technológiai rajzok alapján
  • Gyártósorok gépeinek fejlesztése során adódó műszaki munkálatok kivitelezése
  • Gépkezelők műszaki támogatása
  • A termelési gépátállások elvégzése
  • Üzemvitel zavartalanságának biztosítása

Amit kínálunk:

  • Szakágban és régióban kiemelkedő technológiával rendelkező vállalatnál fejlődési lehetőséget, szakmai kihívást, folyamatos technológiai és területi fejlesztéseket
  • Kiemelt bérezés
  • Bónuszok
  • Munkába járás támogatása
  • Krízishelyzeti támogatás, előleg igénylési lehetőség
  • Céges rendezvények, egy évben több alkalommal
  • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Állás betöltésének feltétele:

  • Szakmunkás szakirányú végzettség (pl: lakatos, géplakatos, szerkezetlakatos, hegesztő, mezőgazdasági gépszerelő)
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Minimum 1-2 év karbantartási tapasztalat
  • Csapatmunkában való együttműködés

Előnyt jelent:

  • Gyártóüzemben szerzett karbantartói tapasztalat
  • Hegesztői tapasztalat
  • Hidraulikai és pneumatikai ismeretek

Munkavégzés helye: Karcag

Tagged as: 3 műszakos munkarend, karbantartási tapasztalat, szakmai tapasztalat