Ezt a pozíciót betöltötték

Pénzügyi adminisztrátor

Agrosprint Zrt. pénzügy – számvitel területének támogatására pénzügyi adminisztrátor munkatársát keresi!

Fő feladatok:

  •   Beérkező számlák iktatása, rendszerezése
  •   Banki tranzakciók előkészítése, bankkivonatok rendszerezése, rögzítése
  •   Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  •   Egyéb adminisztrációs feladatok

Állás betöltésének feltétele:

  •   Rendelkezz szakirányú középfokú végzettséggel
  •   Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  •   Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

  •   Pénzügyi végzettség és ezen a területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  •   Vállalati üdülési lehetőséget (egy évben több alkalommal)
  •   Céges rendezvényeket
  •   Családias és összetartó csapat tagja lehetsz

Munkavégzés helye:   Karcag

Tagged as: középfokú végzettség, MS Office ismeret